• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95 (талони, паливні карти, скретч-картки, відомості, тощо); ЄЗС ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти (деталізований код 09132000-3 Бензин)

Місцезнаходження замовника: вул. Буковинська, 129, село Верхні Петрівці, Чернівецький район, Чернівецька область, Україна, 59034. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Закупівля відбувається для потреб закладів Замовника на 2026 р. Технічні, кількісні та якісні характеристики зазначені у додатку 3 до тендерної документації. Усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Усі документи, що надаються учасниками викладаються українською мовою. Всі документи та додатки, які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Джерело фінансування – місцевий бюджет.

Торги не відбулися

85 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 2dbae8029f41406dbb85f2790465e9b4
Внутрішній номер закупівлі: 30066346
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-009280-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Петровецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області
Контактна особа: Чепига Марія Іванівна +380990224428 osvita_byh2.petrivci@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 15:37 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 15:37 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 13:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 000.00 Бензин А-95 (талони, паливні карти, скретч-картки, відомості, тощо)