• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт двох класних кімнат у Золотоніській спеціалізованій школі №1 Золотоніської міської ради Черкаської області, яка знаходиться за адресою: м. Золотоноша, вул. Черкаська, 12 Черкаської області

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 6 днів назад

698 911.67 UAH без ПДВ
Номер: a8a27692e8b84edcb81a5fd3c1ad0ad2
Внутрішній номер закупівлі: 30066069
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-009003-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради
Контактна особа: Оксана Леонідівна Антропова +380473753303 zomvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 698 911.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 15:25 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 15:25 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 13:22
Період кваліфікації: 20.08.2026 00:00 - 25.08.2026 15:07
Період завантаження договору: 31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴698 911.67 Поточний ремонт двох класних кімнат у Золотоніській спеціалізованій школі №1 Золотоніської міської ради Черкаської області, яка знаходиться за адресою: м. Золотоноша, вул. Черкаська, 12 Черкаської області