-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шафа для зберігання пістолетів
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-000399-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
127 720.00
UAH без ПДВ
Номер:
8e67c206b983498785eec9ac1adafd0c
Внутрішній номер закупівлі:
30065729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-000399-a
Замовник:
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова
×
-
Код ЄДРПОУ:
08183359
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, пр. Миру, 22, ЖВІ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олександр Вовк +380991169495 o.o.vovk@army.mil.gov.ua http://www.zvir.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
127 720.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 15:13 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 15:13 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 12:11
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 24.08.2026 09:39
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴127 720.00 Шафа для зберігання пістолетів