-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання: Процесор ЕРК-3000 (серійний номер: В0210049)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-007673-a
Торги відмінено
161 625.00
UAH без ПДВ
Номер:
4cf3950ac1374bfeb29e927163e3db3a
Внутрішній номер закупівлі:
30064737
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-007673-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Бабік +380986763130 olga-140@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
161 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:41 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:41 - 20.08.2026 08:00
Аукціон:
з 21.08.2026 11:41
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c0ba5ef76d4a4aa3bed1043cd4f54e59
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
17.08.2026 15:40 - 28.08.2026 00:00
Дата опублікування:
17.08.2026 15:40
Дата виконання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴161 625.00 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування обладнання: Процесор ЕРК-3000 (серійний номер: В0210049)