-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Деталі контактної мережі
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-007558-a
Деталі контактної мережі
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 4 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 4 робочих дні
253 805.90
UAH без ПДВ
Номер:
55fe26bcc174453fb5d2293f33327d86
Внутрішній номер закупівлі:
30064619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-007558-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Круть Євген Олегович 380567930542 E.Krut@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
253 805.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:36 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:36 - 31.08.2026 09:00
Аукціон:
з 01.09.2026 12:05
Період кваліфікації:
з 31.08.2026 09:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴28 442.40 Лот 1 - Затискачі
- Лот №2 ₴225 363.50 Лот 2 - Елементи електричних схем