• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)

Торги не відбулися

15 924.89 UAH без ПДВ
Номер: ebba1b4f7b794b03a057fcb4a1848957
Внутрішній номер закупівлі: 30064149
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-007064-a   
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Горячева +380965432473 i.goryacheva@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 924.89 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 14:18 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 14:18 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 11:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 924.89 Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)