• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пісок (митий) з відсівів дроблення граніту фракції 2-5мм, щебінь гранітний фракції 10-20 мм, щебінь гранітний фракції 5-40 мм, щебінь гранітний фракції 40-120 мм, щебенево-піщана суміш С-7 фракції 0-40 мм

Завершена

4 666 666.67 UAH без ПДВ
Номер: 67d77e47de664de3b62b308f3670669a
Внутрішній номер закупівлі: 30064116
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-007049-a   
Замовник: КП Комунальне підприємство Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини»
Контактна особа: Гуцол Дарія Олександрівна +380679517302 blagoystrijdynai@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 14:23 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 14:23 - 20.08.2026 16:00
Аукціон: з 21.08.2026 15:31
Період кваліфікації: 20.08.2026 16:00 - 21.08.2026 13:40
Період завантаження договору: 27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 666 666.67 Пісок (митий) з відсівів дроблення граніту фракції 2-5мм, щебінь гранітний фракції 10-20 мм, щебінь гранітний фракції 5-40 мм, щебінь гранітний фракції 40-120 мм, щебенево-піщана суміш С-7 фракції 0-40 мм