• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комплекти шкільних меблів для облаштування навчальних кабінетів: математики, біології, фізики, географії, хімії, STEM-лабораторії, робототехніки та комп’ютерного кабінету

Співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 19 годин назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 19 годин назад

1 202 838.33 UAH без ПДВ
Номер: ff96477fd3b24cedb9c904ec5431de09
Внутрішній номер закупівлі: 30062753
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-005662-a   
Замовник: САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Анастасія Содель +380994890299 v.o.savselrada@ukr.net https://savynska-gromada.gov.ua
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 202 838.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 13:31 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 13:31 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 13:51
Період кваліфікації: 20.08.2026 00:00 - 04.09.2026 16:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 202 838.33 Комплекти шкільних меблів для облаштування навчальних кабінетів: математики, біології, фізики, географії, хімії, STEM-лабораторії, робототехніки та комп’ютерного кабінету