• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Реагенти для ПЛР-аналізу - 2 лота за кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні

Завершена

191 665.00 UAH без ПДВ
Номер: 056784a3af8a4e29838614f9bd21b2aa
Внутрішній номер закупівлі: 30062333
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-005229-a   
Замовник: Державна установа «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска Національної академії медичних наук України»
Контактна особа: Тетяна Коваленко +380442497004 44884985@ukr.net https://strazhesko.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 191 665.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 12:36 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 12:36 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 11:30
Період кваліфікації: 20.08.2026 00:00 - 26.08.2026 10:27
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴68 070.00 Реагенти для ПЛР-аналізу - 2 найменування за кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (код НК 024:2023 52521 - Екстракція/ізоляція нуклеїнових кислот, набір IVD (діагностика in vitro))
  • Лот №2 ₴123 595.00 Реагенти для ПЛР-аналізу - 5 найменувань за кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (коди НК 024:2023 62623 - Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro ), 60091 - ПЛР-майстер-мікс, ампліфікаційний реагент IVD (діагностика in vitro ), набір)