-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аутсорсингові послуги з організації гарячого харчування для учнів Руськополівського ліцею ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-005098-a
Торги не відбулися
2 073 590.00
UAH без ПДВ
Номер:
171ab6f372a54058ae18f3da2c94e4ca
Внутрішній номер закупівлі:
30062190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-005098-a
Замовник:
РУСЬКОПОЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26326986
-
Адреса:
90551, Україна, Закарпатська область, с. Руське Поле, вул. Шкільна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Бойко +380313437142 rpole-sch@tyachiv.net.ua http://ruskepole-school.edukit.uz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 073 590.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:03 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:03 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 13:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 073 590.00 Аутсорсингові послуги з організації гарячого харчування для учнів Руськополівського ліцею ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень)