• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Дизельне паливо для резервних дизельних електростанцій

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 10 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 10 робочих днів

19 078 485.19 UAH без ПДВ
Номер: 8f086f924a334c98964908b271210a98
Внутрішній номер закупівлі: 30061445
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-004349-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Орлянська Світлана Аркадіївна 380442069767 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 078 485.19 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 11:53 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 11:53 - 20.08.2026 10:00
Аукціон: 21.08.2026 14:19 - 21.08.2026 14:42
Період кваліфікації: з 21.08.2026 14:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 078 485.19 Оплата товару здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів протягом 15 календарних днів з дати підписання сторонами акту приймання-передачі товару. Учасник має право зазначити більший термін відстрочки оплати товару. аливо для резервних дизельних електростанцій