• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Крісло та стільці

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився день назад

298 099.00 UAH без ПДВ
Номер: d10e64ed7ff64f92887407ea9b1faa1f
Внутрішній номер закупівлі: 30060987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-003903-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Петричко Оксана 380733190000 oksana.petrychko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 298 099.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 11:37 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 11:37 - 24.08.2026 10:00
Аукціон: з 25.08.2026 15:58
Період кваліфікації: 24.08.2026 10:00 - 31.08.2026 13:16
Період завантаження договору: 06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴298 099.00 Крісло та стільці