-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (талони, паливні карти, скретч-картки, відомості, тощо); ЄЗС ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти (деталізований код 09134200-9 Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-003467-a
Торги не відбулися
237 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
39d8c127702d4911a3c6250c5a8f61bc
Внутрішній номер закупівлі:
30060554
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-003467-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Петровецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44026101
-
Адреса:
59034, Україна, Чернівецька область, Верхні Петрівці, вул. Буковинська, 129
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чепига Марія Іванівна +380990224428 osvita_byh2.petrivci@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
237 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 11:25 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 11:25 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 13:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 500.00 Дизельне паливо (талони, паливні карти, скретч-картки, відомості, тощо)