-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Кислота лимонна харчова, спирт етиловий ректифікований
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-003177-a
ЛОТ 1 – Кислота лимонна харчова ЛОТ 2 – Спирт етиловий ректифікований
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
2 279 416.70
UAH без ПДВ
Номер:
610ae5141f29496ca3d6d1aed6f6b8ee
Внутрішній номер закупівлі:
30060257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-003177-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 279 416.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 11:10 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 11:10 - 20.08.2026 10:00
Аукціон:
з 21.08.2026 12:17
Період кваліфікації:
20.08.2026 10:00 - 26.08.2026 11:58
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 176 875.00 ЛОТ 1 - Кислота лимонна харчова
- Лот №2 ₴102 541.70 ЛОТ 2 - Спирт етиловий ректифікований