• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Механічні запасні частини

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: 83b2de5283da426c8dd978190f92952a
Внутрішній номер закупівлі: 30060237
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-003158-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кульова опора SWAG SW 32780020
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Тяга рульова DELPHI DL TA2000
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.08.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 1 044.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2026 11:09
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: aa24774b8b65490f95a6638c41844c1e
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-12-003158-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 50/241/5/2/1-179/2026
Сума договору: 1 044.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Кульова опора SWAG SW 32780020: 410.00000 UAH без ПДВ
Тяга рульова DELPHI DL TA2000: 634.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний