-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (а саме: лінолеум) за кодом CPV за ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-002360-a
Торги не відбулися
24 310.00
UAH без ПДВ
Номер:
042ee015c5564472a1550f8ce6d799d2
Внутрішній номер закупівлі:
30059438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-002360-a
Замовник:
Виконавчий комітет Мозолевської сільської ради Нікопольського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41784088
-
Адреса:
53264, Україна, Дніпропетровська область, с. Мозолевське, вул. Соборна, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мар'яна Жінчин +380991274971 plan_msr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 310.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 10:38 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 10:38 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 310.00 Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (а саме: лінолеум)