• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги)

Закупівля здійснюється в спеціальному режимі в частині звільнення від ПДВ згідно з підпунктом "г" пункту 197.1.7 статті 197 ПКУ, а саме звільняються від оподаткування операції з постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров'я. Порядок надання таких послуг затверджується Кабінетом Міністрів України

Торги не відбулися

585 225.00 UAH без ПДВ
Номер: 393c56765e8a44d88ecf6e3dc53ac8b8
Внутрішній номер закупівлі: 30059245
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-002167-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту, культури та туризму Миропільської сільської ради
Контактна особа: Оксана Залуцька +380503053317 osvita_miropilska_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 585 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 10:29 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 10:29 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 15:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴585 225.00 Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги)