-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля Renault Duster
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-001763-a
Торги не відбулися
8 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
251a8406cc6a477b8bc53530c8d03e22
Внутрішній номер закупівлі:
30058837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-001763-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059958
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності (Ушакова), 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Валерія Огарко +380955918167 ogarkovaleriya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 10:12 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 10:12 - 20.08.2026 12:00
Аукціон:
з 21.08.2026 15:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 750.00 Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля Renault Duster