-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Персональний комп'ютер
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-001515-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 6 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 6 робочих днів
581 040.00
UAH без ПДВ
Номер:
3cece448ede04698a880f1852cb801d8
Внутрішній номер закупівлі:
30058589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-001515-a
Замовник:
ЛІТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 2 ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25497740
-
Адреса:
22300, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, селище Літин, вул. Соборна будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Беднарський +380951231801 litinlitsey2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
581 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 10:01 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 10:01 - 20.08.2026 07:00
Аукціон:
21.08.2026 15:48 - 21.08.2026 16:11
Період кваліфікації:
з 21.08.2026 16:11
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
151932983a944572b0ebfdefa6c9c045
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
керуючись Постановою № 1178 ст. 50. Замовник відміняє відкриті торги у разі: п.2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень)
Період оскарження:
31.08.2026 10:04 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 10:04
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴581 040.00 Персональний комп'ютер