-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання (Харківська область)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-000836-a
Торги не відбулися
8 049.41
UAH без ПДВ
Номер:
fce350e85f53417d9a0fcbee17cde847
Внутрішній номер закупівлі:
30057909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-000836-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стеблянко Андрій Петрович 380502586240 a.steblyanko@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 049.41 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 09:29 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 09:29 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 049.41 Мережеве обладнання