-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Садильна труба, кошик для перенесення сіянців та одинарний наплічний ремінь з поясом
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-000744-a
Завершена
2 014 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
61627f0833a642c69bd2adc780f40f40
Внутрішній номер закупівлі:
30057822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-000744-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лугіна Сергій Анатолійович 380674758447 serhiiluhina1989@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-06-26-009800-a
Очікувана вартість:
2 014 080.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Садильна труба
Кількість
160 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
08001, Україна, Київська область, Макарів, Бучанський р-н., с. Макарів, вул. Ярослава Мудрого 17/1
На карті
Кошик для перенесення сіянців
Кількість
160 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
08001, Україна, Київська область, Макарів, Бучанський р-н., с. Макарів, вул. Ярослава Мудрого 17/1
На карті
Одинарний наплічний ремінь з поясом
Кількість
160 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
08001, Україна, Київська область, Макарів, Бучанський р-н., с. Макарів, вул. Ярослава Мудрого 17/1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФОРЕСТРІ-ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44452825
-
Адреса:
02192, Україна, Київська область, Київ, вул. Малишка Андрія, буд. 3, кв. 333
Ціна пропозиції
2 014 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2026 09:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b929200f712f4fcc82b32d7acbcf6f3d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-12-000744-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФОРЕСТРІ-ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44452825
-
Адреса:
02192, Україна, Київська область, Київ, вул. Малишка Андрія, буд. 3, кв. 333
Номер договору:
156-20260811-19-з
Сума договору:
2 014 080.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 678 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
11.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний