-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компенсатори осьові під приварку
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-000520-a
Завершена
178 181.76
UAH з ПДВ
Номер:
2ac6c2c5033944c5bd99b8f745d66252
Внутрішній номер закупівлі:
30057591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-000520-a
Замовник:
МКП «Херсонтеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31653320
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Острівське шосе, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Сергієва +380505029942 htezakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-23-012509-а
Очікувана вартість:
178 181.76 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Компенсатори осьові під приварку
Кількість
7 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСПЕЦАРМАТУРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30466251
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ РЕВУЦЬКОГО будинок 5 офіс 361
Ціна пропозиції
178 181.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2026 08:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
126d8489e61a4ec29212ae5cfa51a51f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-12-000520-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСПЕЦАРМАТУРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30466251
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ РЕВУЦЬКОГО будинок 5 офіс 361
Номер договору:
240-04/26
Сума договору:
178 181.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
148 484.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
10.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний