• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування учнів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради

Торги не відбулися

779 468.00 UAH без ПДВ
Номер: e90e2f8ff59849109b246c5ffa7e5402
Внутрішній номер закупівлі: 30056192
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-012524-a   
Замовник: ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Валентина Шевчук +380983233993 pilipovichizakupki@ukr.net http://pylypovychi-zosh.zt.sch.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 779 468.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 17:45 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 17:45 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 11:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴779 468.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради