-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів закладу)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-012215-a
Торги відмінено
591 094.00
UAH без ПДВ
Номер:
2a8d91cee0cf4795b3472587e0e44312
Внутрішній номер закупівлі:
30055883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-012215-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ДЖЕРЕЛО" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509415
-
Адреса:
69034, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Червонополянська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Тимофієва +380617075515 zsi_djerelo@i.ua http://dzherelo.zp.sch.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
591 094.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 17:45 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 17:45 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 11:45
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8367295964e04683a75b09cb9ac74a5c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 ПКУ та Постановою Кабміну № 116 від 02.02.2011 операції з надання кейтерингових послуг (організація харчування та постачання готових страв) у школах звільняються від оподаткування ПДВ.У цій закупівлі план оголошено з ПДВ, а закупівля - без ПДВ.
Період оскарження:
18.08.2026 13:16 - 29.08.2026 00:00
Дата опублікування:
18.08.2026 13:16
Дата виконання:
29.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴591 094.00 Кейтерингові послуги (забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів закладу)