-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Устаткування для операційних блоків» (Ріжуча головка до дерматома, одноразова – 35134 (Лезо для дерматома, одноразового застосування))
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-011800-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 9 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 9 днів назад
122 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
73a2771a6baa426da78d1e788ec07cdb
Внутрішній номер закупівлі:
30055465
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-011800-a
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олена Шкарапута +380966728027 vmkccreg_med1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
122 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 16:46 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 16:46 - 19.08.2026 10:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:20
Період кваліфікації:
19.08.2026 10:00 - 21.08.2026 16:20
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴122 500.00 «Устаткування для операційних блоків» (Ріжуча головка до дерматома, одноразова – 35134 (Лезо для дерматома, одноразового застосування))