-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали до оргтехніки
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-011785-a
Завершена
21 771.60
UAH з ПДВ
Номер:
a6fdf171c5ac497cb79264e5b3eb4384
Внутрішній номер закупівлі:
30055442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-011785-a
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
21 771.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картридж для принтеру Canon LBP-2900, HP LaserJet 1010, HP LaserJet 1018
Кількість
3 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Місце постачання
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, Вулиця Центральна, 48
На карті
Картридж для принтеру Kyocera Ecosys M2135dn
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Місце постачання
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, Вулиця Центральна, 48
На карті
Картридж для принтеру Canon i-SENSYS MF4410
Кількість
3 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Місце постачання
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, Вулиця Центральна, 48
На карті
Картридж для принтеру Xerox WorkCentre 3025
Кількість
8 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Місце постачання
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, Вулиця Центральна, 48
На карті
Картридж для принтеру Canon i-SENSYS MF211
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Місце постачання
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, Вулиця Центральна, 48
На карті
Чіп для картрижу Kyocera Ecosys M3645dn, Kyocera Ecosys M3145dn
Кількість
4 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Місце постачання
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, Вулиця Центральна, 48
На карті
Картридж для принтеру Xerox WorkCentre 3345
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Місце постачання
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, Вулиця Центральна, 48
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПЕРТ СЕРВІС-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37646151
-
Адреса:
47740, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н селище Великі Бірки, вул.Київська будинок 3А
Ціна пропозиції
21 771.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 16:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4f75d139caac4dedba0046c1b3151ea4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-11-011785-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПЕРТ СЕРВІС-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37646151
-
Адреса:
47740, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н селище Великі Бірки, вул.Київська будинок 3А
Номер договору:
№178
Сума договору:
21 771.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
18 143.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
04.08.2026 16:43
Статус:
Підписаний