-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картонно-паперові вироби та офісне приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-011387-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 4 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 4 робочих дні
111 738.43
UAH без ПДВ
Номер:
5111dd140ba8437a815c845d65441e84
Внутрішній номер закупівлі:
30055058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-011387-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Федорчук Ігор Володимирович 380384263829 fedorchuk.ihor@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
111 738.43 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 16:27 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 16:27 - 31.08.2026 13:00
Аукціон:
з 01.09.2026 13:12
Період кваліфікації:
з 31.08.2026 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴111 738.43 Картонно-паперові вироби та офісне приладдя