-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-011379-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
965089850fe2469eba2359fb01b4e3ea
Внутрішній номер закупівлі:
30055034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-011379-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14323422
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт автомобіля Renault Trafic
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
168 470.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 16:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
63ebd425fe754939b6ffac54803091d5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-11-011379-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
50/241/5/2/1-164/2026
Сума договору:
168 470.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ремонт автомобіля Renault Trafic: 168 470.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний