-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівки
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-010959-a
Завершена
11 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
a6a23f06fd0c4beab7ed58fe3e7726e1
Внутрішній номер закупівлі:
30054615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-010959-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44831200-6 ШпаклівкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
11 100.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шпаклівка Euro Saten 25кг (Турція)
Кількість
20 штука
Період постачання
до 20.08.2026
Затірка для швів сіра 2 кг відро
Кількість
10 штука
Період постачання
до 20.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Стрелкова Юлія Василівна ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3068304582
-
Контактна особа:
Стрелкова Юлія Василівна 0671578167
-
Адреса:
23006, Україна, Вінницька область, с. Балки, вул. Заводська буд.26
Ціна пропозиції
11 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 16:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
880c8c51bb4e4caf8ba794ac31496905
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-11-010959-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Стрелкова Юлія Василівна ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3068304582
-
Адреса:
23006, Україна, Вінницька область, с. Балки, вул. Заводська буд.26
Номер договору:
136
Сума договору:
11 100.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Шпаклівка Euro Saten 25кг (Турція): 330.00000 UAH без ПДВ
Затірка для швів сіра 2 кг відро: 450.00000 UAH без ПДВ
Затірка для швів сіра 2 кг відро: 450.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
10.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний