-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень 1-го поверху під влаштування відділення анестезіології та інтенсивної терапії в будівлі лікарні ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-009977-a
Торги не відбулися
870 237.66
UAH без ПДВ
Номер:
ec80ef5137d2477e9b209a2d22b8e283
Внутрішній номер закупівлі:
30053642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-009977-a
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734598
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надточій Любов 380462256292 nadtochiy12@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
870 237.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 15:44 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 15:44 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 15:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴870 237.66 Поточний ремонт приміщень 1-го поверху під влаштування відділення анестезіології та інтенсивної терапії в будівлі лікарні ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)