-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із виготовлення та монтажу скляних перегородок з металевим профілем (стін-перегородок) за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (45421141-4 Монтаж перегородок).
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-009344-a
Торги не відбулися
423 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
19b494221e5145618b74d3fea9fd6ff0
Внутрішній номер закупівлі:
30053001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-009344-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимира Сікевича, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бортницька Лілія Володимирівна 380442413167 l.bortnytska@ducit.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
423 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 15:15 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 15:15 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 13:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴423 000.00 Послуги із виготовлення та монтажу скляних перегородок з металевим профілем (стін-перегородок) за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (45421141-4 Монтаж перегородок).