-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-009133-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
3297a2ab674c4849b53d1c85dd37c967
Внутрішній номер закупівлі:
30052767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-009133-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14323422
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Зелінський Віталій Ігорович 380973579195 v.zelinskyi@ngu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Клапан вентиляції METZGER MG 2385131
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Радіатор пічки NRF 54321
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Радіатор кондиціонера NISSENS NI 94792
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр масляний MAHLE MH OC275
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр паливний MAHLE MH KX479DECO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр повітряний BLUE PRINT BPR ADBP220146
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр масляний RENAULT REN 152085758R
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр салону BOSCH BO 1987435028
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр повітряний WIXFILTRON WX WA9870
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
12 390.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 15:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
590c87e0afa242ecbc33b26297dd2150
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-11-009133-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
50/241/5/2/1-170/2026
Сума договору:
12 390.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Клапан вентиляції METZGER MG 2385131: 1 850.00000 UAH без ПДВ
Радіатор пічки NRF 54321: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Радіатор кондиціонера NISSENS NI 94792: 5 100.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний MAHLE MH OC275: 610.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний MAHLE MH KX479DECO: 1 150.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний BLUE PRINT BPR ADBP220146: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний RENAULT REN 152085758R: 410.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салону BOSCH BO 1987435028: 550.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний WIXFILTRON WX WA9870: 520.00000 UAH без ПДВ
Радіатор пічки NRF 54321: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Радіатор кондиціонера NISSENS NI 94792: 5 100.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний MAHLE MH OC275: 610.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний MAHLE MH KX479DECO: 1 150.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний BLUE PRINT BPR ADBP220146: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний RENAULT REN 152085758R: 410.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салону BOSCH BO 1987435028: 550.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний WIXFILTRON WX WA9870: 520.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний