-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стерилізатор паровий
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-007948-a
Завершена
270 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8f4c5a3836d44a24be49f36fc6cb2298
Внутрішній номер закупівлі:
30051603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-007948-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" КРИНИЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01988226
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт Кринички, Криничанський р-н, вул. Героїв Чорнобиля, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Ткаченко +380565492998 krinbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 14:31 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 14:31 - 20.08.2026 09:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:13
Період кваліфікації:
20.08.2026 09:00 - 21.08.2026 15:25
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Стерилізатор паровий