-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання протипожежне
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-007849-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 3 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 3 робочих дні
128 720.65
UAH без ПДВ
Номер:
5439749790a64d6aa0d4abb7a11c6b16
Внутрішній номер закупівлі:
30051495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-007849-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Брянчик Наталія Олегівна 380384263867 brianchyk.nataliia@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
128 720.65 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 14:28 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 14:28 - 25.08.2026 10:00
Аукціон:
26.08.2026 11:19 - 26.08.2026 11:49
Період кваліфікації:
з 26.08.2026 11:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 720.65 Обладнання протипожежне