-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-007279-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
16e988519b4b48069310c956ee9b9114
Внутрішній номер закупівлі:
30050932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-007279-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14323422
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
1577 Трубка з шлангом до компресора г-г М22х1,5 S-27
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
4691 Трубка високого тиску нового взірця ЯМЗ-7511
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
9998 Шланг силіконовий 20*28
Кількість
1 метр
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
4515 Фільтр паливний аналог PL420x зі стаканом
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
986 Трос дільника з золзотником (КрАЗ)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
5462 Ручка на важіль перемикання КПП з дільником для а/м КрАЗ
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
2986 Шланг МБС 6х14х1,6 T
Кількість
0.7 метр
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
5505 Циліндр зчеплення підпедальний R
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
10359 ПГП для а/м МАЗ Lштока=172 мм ДК
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
4822 Повітрерозподільник КПП R
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
5614 Кран зливний ВС11 Дорожня карта
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
2986 Шланг МБС 6х14х1,6 T
Кількість
1 метр
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
6571 Елемент фільтра повітряного 238 з дном
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
9226 Вилка включення зчеплення (ЯМЗ) D=32 L=136
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
10545 Сальник 140х170-13 колінвала задній FRM
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
18 086.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 14:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bee6ec1029c54260949ef388efe33d91
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-11-007279-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
50/241/5/2/1-167/2026
Сума договору:
18 086.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
18 086.40 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
1577 Трубка з шлангом до компресора г-г М22х1,5 S-27: 841.20000 UAH без ПДВ
4691 Трубка високого тиску нового взірця ЯМЗ-7511: 252.00000 UAH без ПДВ
9998 Шланг силіконовий 20*28: 252.00000 UAH без ПДВ
4515 Фільтр паливний аналог PL420x зі стаканом: 784.80000 UAH без ПДВ
986 Трос дільника з золзотником (КрАЗ): 1 569.60000 UAH без ПДВ
5462 Ручка на важіль перемикання КПП з дільником для а/м КрАЗ: 496.80000 UAH без ПДВ
2986 Шланг МБС 6х14х1,6 T: 135.43000 UAH без ПДВ
5505 Циліндр зчеплення підпедальний R: 1 000.80000 UAH без ПДВ
10359 ПГП для а/м МАЗ Lштока=172 мм ДК: 3 664.80000 UAH без ПДВ
4822 Повітрерозподільник КПП R: 3 333.60000 UAH без ПДВ
5614 Кран зливний ВС11 Дорожня карта: 180.00000 UAH без ПДВ
2986 Шланг МБС 6х14х1,6 T: 136.80000 UAH без ПДВ
6571 Елемент фільтра повітряного 238 з дном: 1 116.00000 UAH без ПДВ
9226 Вилка включення зчеплення (ЯМЗ) D=32 L=136: 2 282.40000 UAH без ПДВ
10545 Сальник 140х170-13 колінвала задній FRM: 482.40000 UAH без ПДВ
4691 Трубка високого тиску нового взірця ЯМЗ-7511: 252.00000 UAH без ПДВ
9998 Шланг силіконовий 20*28: 252.00000 UAH без ПДВ
4515 Фільтр паливний аналог PL420x зі стаканом: 784.80000 UAH без ПДВ
986 Трос дільника з золзотником (КрАЗ): 1 569.60000 UAH без ПДВ
5462 Ручка на важіль перемикання КПП з дільником для а/м КрАЗ: 496.80000 UAH без ПДВ
2986 Шланг МБС 6х14х1,6 T: 135.43000 UAH без ПДВ
5505 Циліндр зчеплення підпедальний R: 1 000.80000 UAH без ПДВ
10359 ПГП для а/м МАЗ Lштока=172 мм ДК: 3 664.80000 UAH без ПДВ
4822 Повітрерозподільник КПП R: 3 333.60000 UAH без ПДВ
5614 Кран зливний ВС11 Дорожня карта: 180.00000 UAH без ПДВ
2986 Шланг МБС 6х14х1,6 T: 136.80000 UAH без ПДВ
6571 Елемент фільтра повітряного 238 з дном: 1 116.00000 UAH без ПДВ
9226 Вилка включення зчеплення (ЯМЗ) D=32 L=136: 2 282.40000 UAH без ПДВ
10545 Сальник 140х170-13 колінвала задній FRM: 482.40000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний