-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування вентиляційної системи і кондиціювання згідно коду ДК 021:2015 – 50710000-5 послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-007137-a
Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2026 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова).
Завершена
1 322 222.23
UAH без ПДВ
Номер:
ee440069321449ea86dccc6eb853eaa4
Внутрішній номер закупівлі:
30050798
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-007137-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава, будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковтун Тетяна Василівна 380442398737 tetianatender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 322 222.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 14:03 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 14:03 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 13:54
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 24.08.2026 15:01
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 322 222.23 Послуги з ремонту та технічного обслуговування вентиляційної системи і кондиціювання згідно коду ДК 021:2015 – 50710000-5 послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель