• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кільця ущільнюючі (FPM)

Торги не відбулися

25 573.33 UAH без ПДВ
Номер: 7f9c2d3f3c714bec98a1f085c7c443db
Внутрішній номер закупівлі: 30050770
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-007110-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Контактна особа: ЧОБІТ Х.С. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 573.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 14:00 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 14:00 - 19.08.2026 14:00
Аукціон: з 20.08.2026 14:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 573.33 Кільця ущільнюючі (FPM)