-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунт акриловий, розчинник, уайт спірит, анти силікон, шпаклівка, нітрошпаклівка однокомпонентна, герметик)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-007087-a
Завершена
6 361.00
UAH без ПДВ
Номер:
d6821d072e024d6e9f64333586eb21e5
Внутрішній номер закупівлі:
30050737
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-007087-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
6 361.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Грунт акриловий з затверджувачем сірий або еквівалент
Кількість
3 комплект
Період постачання
11.08.2026 - 15.08.2026
Розчинник акриловий або еквівалент
Кількість
4 літр
Період постачання
11.08.2026 - 15.08.2026
Розчинник №650 ( 0,7л) або еквівалент
Кількість
9 штука
Період постачання
11.08.2026 - 15.08.2026
Розчинник №647 (0,7л) або еквівалент
Кількість
5 штука
Період постачання
11.08.2026 - 15.08.2026
Уайт спірит (0,7л) або еквівалент
Кількість
4 штука
Період постачання
11.08.2026 - 15.08.2026
Анти силікон або еквівалент
Кількість
1 літр
Період постачання
11.08.2026 - 15.08.2026
Нітрошпаклівка однокомпонентна 1К зелена або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
11.08.2026 - 15.08.2026
Шпаклівка скловолоконна або еквівалент
Кількість
1 кілограм
Період постачання
11.08.2026 - 15.08.2026
Шпаклівка універсальна або еквівалент
Кількість
1 кілограм
Період постачання
11.08.2026 - 15.08.2026
Герметик поліуретановий сірий або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
11.08.2026 - 15.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛОЗОВА ОЛЕНА ОЛЕГІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3587703223
-
Адреса:
62461, Україна, Харківська область, Харківський р-н місто Південне вул. Хмельницького будинок 8
Ціна пропозиції
6 361.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 13:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b579c9bd1fb04d30b5007c1625e94fb6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-11-007087-a-a1
Постачальник:
ЛОЗОВА ОЛЕНА ОЛЕГІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3587703223
-
Адреса:
62461, Україна, Харківська область, Харківський р-н місто Південне вул. Хмельницького будинок 8
Номер договору:
398
Сума договору:
6 361.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.08.2026 00:00 - 30.11.2026 00:00
Дата підписання:
11.08.2026 13:52
Статус:
Виконаний