• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Система ультразвукова діагностична

Закупівля здійснюється без ПДВ, відповідно до абзацу 3 пункту 32 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, що ввозяться та постачаються на митну територію України під час воєнного стану» № 1447 від 27.12.2022 року.

Завершена

2 628 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 59edd1bf74b843f1bad4fb3d76e599b4
Внутрішній номер закупівлі: 30050458
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-006805-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Контактна особа: Інга Сидоренко +380502097344 sidorenkozakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 628 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 13:44 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 13:44 - 20.08.2026 01:00
Аукціон: з 21.08.2026 12:30
Період кваліфікації: 20.08.2026 01:00 - 20.08.2026 13:25
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 628 000.00 Система ультразвукова діагностична