• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конверти

Торги не відбулися

9 985.42 UAH без ПДВ
Номер: 613b5a59de79419584a124dd9f3cb3ba
Внутрішній номер закупівлі: 30050109
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-006460-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Контактна особа: Ольга Кириєнко +380957738472 olha.kyryienko@nszu.gov.ua https://nszu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 985.42 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 13:27 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 13:27 - 19.08.2026 00:00
Аукціон: з 19.08.2026 12:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 985.42 Конверти