-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пoслуга з усунeння авaрій в житлoвому фoнді (пoтoчний ремoнт eлeктрoмeрeж у житлoвому будинку, розтaшoваному за aдресою: м. Дніпрo, вул. Мeтрoбудiвськa, буд. 5)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-005802-a
Завершена
1 313 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5b8a815bee754a72b4633b6507d31c9d
Внутрішній номер закупівлі:
30049470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-005802-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгенія Полякова +380633409477 stroydp30@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 313 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 12:48 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 12:48 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 13:53
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 19.08.2026 12:29
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 313 000.00 Пoслуга з усунeння авaрій в житлoвому фoнді (пoтoчний ремoнт eлeктрoмeрeж у житлoвому будинку, розтaшoваному за aдресою: м. Дніпрo, вул. Мeтрoбудiвськa, буд. 5)