• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба заморожена «Хек» (без голови), філе риби «Пангассіус»)

Завершена

255 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 279.00 UAH
Номер: c4db436846e7464ea143d1fe3241dc68
Внутрішній номер закупівлі: 3004939
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-04-001506-c   
Замовник: Управління освіти Хмільницької міської ради
Контактна особа: Сніжана Сосновська +380971126941 s-snezhna@ukr.net http://khmuo.mkhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 255 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 279.00 UAH
Період уточнення: 04.01.2019 16:10 - 17.01.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2019 16:10 - 27.01.2019 16:00
Аукціон: 28.01.2019 11:27 - 28.01.2019 11:48
Період кваліфікації: 28.01.2019 11:48 - 01.02.2019 09:14
Період завантаження договору: 31.01.2019 16:44 - 20.02.2019 16:44

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
філе риби «Пангассіус»
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 200 кілограм
Період постачання 01.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Риба заморожена «Хек» (без голови)
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 3100 кілограм
Період постачання 01.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Москаленко Юрій Михайлович

Оскарження: 28.01.2019 11:48 - 11.02.2019 00:00
Початкова пропозиція 235 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
235 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.01.2019 16:44
Документи 6
Скарги 0
ТОВ "Укрпродлогістика"

Оскарження: 31.01.2019 16:44 - 12.02.2019 00:00
Початкова пропозиція 252 540.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 540.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2019 09:14
Документи 45
Скарги 0

Контракти

Номер: 85777c559e15467bb469a5b0eac66477
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-04-001506-c-b1
Постачальник: ТОВ "Укрпродлогістика"
Номер договору: 66
Сума договору: 302 374.30 UAH з ПДВ
Сума договору: 251 978.59 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.02.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 12.02.2019 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір на постачання риби мороженої з ТОВ Укрпродлогістика....
pdf
дод. угода №1 до договору №66 ТОВ УКРПРОДЛОГІСТИКА.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод. угода №2 до договору №66 ТОВ Укрпродлогістика.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод. угода №3 до договору №66 ТОВ Укрпродлогістика.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод. угода №4 до договру №66 ТОВ Укрпродлогістика.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s