-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюбінги та супутні вироби (гайка. пробка, втулка, рукав, фітинг, адаптер)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-005394-a
Завершена
2 798.98
UAH з ПДВ
Номер:
e8c1ca8ad9924947bd5eb11dc7fa2ed9
Внутрішній номер закупівлі:
30049062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-005394-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43957533
-
Адреса:
62458, Україна, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Покотилівка, вул.Незалежності, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 798.98 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
гайка М15 - 2 шт.; пробка PL 15L - 2 шт.; втулка 1/2'' - 4 шт.; фітинг М22 1/2'' - 4 шт.; адаптер 15Т корпус - 1 шт.
Кількість
13 штука
Період постачання
до 31.12.2026
рукав високого тиску Agefkex 2
Кількість
2.4 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІДРАВЛІК МАСТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316467
-
Контактна особа:
+380977633496
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПІДВИСОЦЬКОГО ПРОФЕСОРА будинок 6-В
Ціна пропозиції
2 798.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 12:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
390090b5b68848e6b62eeb5af655b39f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-11-005394-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІДРАВЛІК МАСТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37316467
-
Адреса:
01103, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПІДВИСОЦЬКОГО ПРОФЕСОРА будинок 6-В
Номер договору:
47621
Сума договору:
2 798.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 332.48 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
07.08.2026 12:25
Статус:
Підписаний