-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ремонт автомобіля DAF XF 95.380, VIN XLRTE47XSDE493225 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-005264-a
Завершена
199 194.00
UAH без ПДВ
Номер:
e9a2e69ca0cb454ba14ed066195a6969
Внутрішній номер закупівлі:
30049026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-005264-a
Замовник:
Військова частина А4733
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637901
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено конкурентні торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі, в тому числі за лотом
Очікувана вартість:
199 194.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт автомобіля DAF XF 95.380, VIN XLRTE47XSDE493225
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СІМАНЬКО ВАСИЛЬ ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117016012
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро
Ціна пропозиції
199 194.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 12:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
65837d82e98241b78799a118628a90d5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-11-005264-a-a1
Постачальник:
СІМАНЬКО ВАСИЛЬ ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117016012
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро
Номер договору:
34
Сума договору:
199 194.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ремонт автомобіля DAF XF 95.380, VIN XLRTE47XSDE49322550110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання: 199 194.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.05.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
07.05.2026 09:00
Статус:
Виконаний