-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 (емульсія бітумна та мастика герметизуюча бітумно – еластомірна)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-004628-a
Завершена
2 100 125.00
UAH без ПДВ
Номер:
514b69333ceb4b489613dd7e30f80c0a
Внутрішній номер закупівлі:
30048296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-004628-a
Замовник:
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359018
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Чорноконь +380442862705 chornik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 100 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 11:51 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 11:51 - 19.08.2026 10:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:05
Період кваліфікації:
19.08.2026 10:00 - 20.08.2026 10:05
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 100 125.00 Конструкційні матеріали за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 (емульсія бітумна та мастика герметизуюча бітумно – еластомірна)