-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі харчоблоку Літ.-"Д" Київського геріатричного пансіонату за адресою: м. Київ, вул. Українського відродження, 11 за ДК 021:2015 - 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-003660-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 днів назад
1 601 579.17
UAH без ПДВ
Номер:
cea81163b0404d8c995a5e3736c8a74e
Внутрішній номер закупівлі:
30047327
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-003660-a
Замовник:
Київський геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
21462905
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Київ, вулиця Українського відродження, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чешко Ольга Федорівна 380442283135 olgachesko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 601 579.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 11:35 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 11:35 - 26.08.2026 09:00
Аукціон:
з 27.08.2026 12:25
Період кваліфікації:
26.08.2026 09:00 - 27.08.2026 15:16
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 601 579.17 Капітальний ремонт покрівлі харчоблоку Літ.-"Д" Київського геріатричного пансіонату за адресою: м. Київ, вул. Українського відродження, 11 за ДК 021:2015 - 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи