• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ковбасні вироби

Завершена

387.50 UAH з ПДВ
Номер: b042550b70e54ebd947112eeb19324ed
Внутрішній номер закупівлі: 30046827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-003142-a   
Замовник: Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
Контактна особа: Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 387.50 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбасні вироби
Код ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
Кількість 0.414 кілограм
Період постачання до 29.07.2026
Місце постачання 01024, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРВУС"
Ціна пропозиції 387.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 12:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5d9add0d4b864e4c96a1739a13355e2c
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-11-003142-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРВУС"
Номер договору: Накладна № 56378Р
Сума договору: 387.50 UAH з ПДВ
Сума договору: 322.92 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Дата підписання: 29.07.2026 10:58
Статус:
Підписаний
pdf
Накладна.pdf
pdf
Обгрунтування_1513.pdf
pdf
ТОВ Корвус інформація про КБВ.pdf