-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інтерактивна панель
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-002606-a
Торги не відбулися
1 518 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
da729d87d01f4ebdbec80dba58a8f316
Внутрішній номер закупівлі:
30046268
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-002606-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Предь Степан Віталійович 380472333347 SPred@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 518 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 10:39 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 10:39 - 19.08.2026 12:00
Аукціон:
з 31.08.2026 11:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 518 000.00 Інтерактивна панель