• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (автокран МОДУС SPC320 VOLVO FM 6x6)

Завершена

15 645 645.00 UAH з ПДВ
Номер: b26c5187c2e347598385572aa37e5f03
Внутрішній номер закупівлі: 30045612
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-001938-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
Контактна особа: Оксана Анатоліївна Бакланова +380532516146 do01@pl.energy.gov.ua http://www.poe.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 15 645 645.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (автокран МОДУС SPC320 VOLVO FM 6x6)
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 штука
Період постачання 12.08.2026 - 28.02.2027
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОММАШ ГРУП"
Ціна пропозиції 15 645 645.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 10:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2b40f82c39cf468ea89938333392a1f5
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-11-001938-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОММАШ ГРУП"
Номер договору: 3838
Сума договору: 15 645 645.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 13 038 037.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.08.2026 00:00 - 28.02.2027 00:00
Дата підписання: 11.08.2026 10:07
Статус:
Підписаний