• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з оцінки технічної компетентності вимірювальних лабораторій, проведення калібрування випробувального обладнання та перевірки методик виконання вимірювань, послуги з проведення періодичної повірки вимірювальних трансформаторів струму та трансформаторів напруги класів напруги 6; 10кВ в умовах експлуатації без демонтажу трансформаторів з використанням еталонів Замовника, послуги з проведення періодичної повірки вимірювальних трансформаторів напруги та трансформаторів струму класу напруги 35кВ в умовах експлуатації без демонтажу трансформаторів з використанням еталонів Виконавця)

Джерело фінансування закупівлі: Кошти підприємства. Інформація про прийняття чи неприйняття Замовником до розгляду тендерної пропозиції, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі: не прийняття до розгляду. Мова тендерної пропозиції українська. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї  та підготовлені безпосередньо учасником, викладаються українською мовою1. Якщо документи викладені іншими мовами, учасник надає документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.1Ця вимога не стосується документів, що подаються учасниками на підтвердження відповідності товару технічним і якісним характеристикам, які в оригіналі складені російською мовою (зокрема, але не виключно: ТУ, кресленики, паспорт, інструкція, тощо), а також документів наданих сторонніми підприємствами, організаціями чи установами (зокрема, але не виключно: договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти тощо).1Ця вимога не стосується документів про освіту, записів в трудових книжках, посвідчень водія, посвідчень про перевірку знань, які можуть бути складені українською та/або російською мовами.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 9 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 9 робочих днів

717 082.40 UAH без ПДВ
Номер: c0f524bb079346c5a32c5e4116da2f3e
Внутрішній номер закупівлі: 30044766
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-001091-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Контактна особа: Дятченко Ганна Олександрівна 380501005404 A.Djatchenko@zoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 717 082.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 09:35 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 09:35 - 21.08.2026 10:00
Аукціон: 24.08.2026 11:08 - 24.08.2026 11:31
Період кваліфікації: з 24.08.2026 11:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴717 082.40 Код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з оцінки технічної компетентності вимірювальних лабораторій, проведення калібрування випробувального обладнання та перевірки методик виконання вимірювань, послуги з проведення періодичної повірки вимірювальних трансформаторів струму та трансформаторів напруги класів напруги 6; 10кВ в умовах експлуатації без демонтажу трансформаторів з використанням еталонів Замовника, послуги з проведення періодичної повірки вимірювальних трансформаторів напруги та трансформаторів струму класу напруги 35кВ в умовах експлуатації без демонтажу трансформаторів з використанням еталонів Виконавця)